Офіційний реліз cервісу FIREkit

Команда FIREkit успішно завершила beta-тестування платформи для інвесторів. За цей період було зроблено багато кропіткої роботи, ще більше ідей було проаналізовано і тільки найкращі – втілено. Понад 500 інвесторів погодились нам допомогти з тестуванням та більшість із них залишилися нашими користувачами. Дякуємо всім за ваші відгуки та пропозиції, разом ми робимо світ інвестицій кращим і зручнішим.

✏️ Ура, ми додали редагування транзакцій! Тепер не треба видаляти транзакцію, якщо ви помилились у сумі при переказі, фіксуванні доходу або ж бажаєте змінити дату операції.

📈 Переробили модуль прогнозування. По-перше, додали можливість вказати щорічний приріст ваших заощаджень, очікувану дохідність на пенсії, та рівень інфляції. Таким чином ви можете змоделювати різні сценарії і зробити необхідні корективи у плануванні. По-друге, повністю переробили алгоритм прогнозування, що дало нам можливість розраховувати показники з високою точністю (до місяця), така деталізація унікальна і не зустрічається серед типових калькуляторів у мережі.

🧮 Змінили розрахунки середньорічної дохідності активів і портфелю. Тепер використовуємо визнану у фінансово-інвестиційному світі формулу внутрішньої норми прибутковості – XIRR.

🪖 Усі ми підтримуємо Україну та робимо все можливе, щоб наблизити нас до перемоги. Разом – ми ще сильніші, тому скоріш натискайте на лого Повернись живим в шапці FIREkit, а далі ви знаєте що потрібно робити.

Команда розглядає багато запитів та потреб від інвесторів, тому маємо безліч цікавих думок. Що попереду? Трохи інсайдів стосовно наших наступних великих цілей:

💹 Вже зараз ми працюємо над підтримкою криптовалют та активів з фондових бірж.

💼 Плануємо додати змогу розподіляти активи на портфелі для зручнішої організації та відслідковування прогресу за зрозумілим групуванням.

👱‍♀️ До нашої команди доєднався UI/UX дизайнер, очікуйте поступових покращень користувацького досвіду та інтерфейсів.

Не зупиняймося на досягнутому, далі – більше! 💪

FIREkit https://firekit.space/

Наші новини https://t.me/firekitnews

Підтримати на Патреоні https://www.patreon.com/firekit

Loading Facebook Comments ...

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.