У Google написали про FIREkit! 🔥🚀

Частина інвесторів чи бізнесменів прагнуть опинитися на сторінках Forbes чи Financial Times. А для людей, що будують свої стартапи та продукти, згадка від команди Google теж має вагоме значення 😉 Радий, що наша платформа https://firekit.space/ разом із соціальною складовою моєї YouTube-діяльності допомагають українцям розпоряджатися фінансами й інвестиціями більш осмислено. Є куди прагнути та розвиватися.

📰 Читайте статтю тут: https://grow.google/intl/ua/story/firekit/

“У дитинстві він креслив схеми та рахував кишенькові гроші. Згодом слідкував за змінами у стані свого здоров’я. А коли став успішним фахівцем і замислився про стабільні заощадження, допоміг створити FIREkit – платформу для управління активами й інвестиціями. Дитяча любов до системності відображена в продукті, що полегшує доросле життя сучасних креативних людей.

Роман Кошовський – виходець із реального бізнесу з досвідом роботи в міжнародних компаніях. Також він – бізнес-аналітик та автор YouTube-каналу про фінанси й інвестиції. «Люди, які мають активи, часто стикаються з потребою бачити їх усі разом у зручному вигляді. Щоб розуміти, чим володіють, знати про ризики та мати доступ до аналітики», – розповідає Роман…”.

Детальніше – у статті тут.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.