Подія “Звички, які ведуть до фін. свободи”

8 лютого о 19:00 ми Артуром Дмитришиним із кіп ґоінґ блог провели вебінар “Звички, які ведуть до фінансової свободи”. Участь за донат від 200 грн. на підтримку ЗСУ, всі деталі нижче. Долучайтеся кому актуально 😉 Далі пряма мова Артура: “Якось ми з Романом зустрілися, багато балакали про блог, роботу і думали, що було б класно організувати разом якусь подію, щоби зібрати кошти на ЗСУ. І в мене є гарна новина, ми нарешті її організували!”

На цій зустрічі розглядали:
🟢 Що таке фінансова свобода і чому до неї вартує прагнути?
🟢 Звички, які наближають нашу фінансову незалежність.
🟢 Влучні ресурси та книги, що допоможуть вам зануритися в тему глибше і втілювати краще власну візію забезпеченого і змістовного життя.

🔊 Про спікера:
Роман Кошовський, інвестор-практик, кофаундер сервісу для свідомих інвесторів FIREkit та автор ютуб-каналу “Запали цілі” про фінанси й змістовне життя.

🔗 Як потрапити на подію?
Кидайте донат від 200 грн. на збір на бус для ГУР МО тут https://send.monobank.ua/jar/TAHHzRZ58 і потім скидайте скріншот донату Артуру в приват https://www.instagram.com/talllesty/ А він надішле посилання на подію.

📅 Час і дата: 08.02.2024 (Четвер), 19:00 за Києвом
📞 Платформа: Zoom + окремий чат учасників

Вебінар пройшов вдало, всім дякуємо за участь і підтримку ЗСУ! 😉

—–

Дякуємо всім за донати і хороше спілкування на події. Разом з вами ми акумулювали 17 тис. грн. 🔥 і надіслали цю суму в більшу банку зі збором на авто для ГУР МО.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.