Благодійний аукціон зустрічей “Нація незламних”

Придбай зустріч і допоможи нашим воїнам. Цьогоріч знову долучаюся до проекту “Нація незламних” і їх нової цілі — збору на FPV дрони. За бажанням можна залишити свою ставку під дописом в інстаграмі, деталі — нижче:

Роман Кошовський — засновник ютуб-проекту «Запали цілі» про змістовне життя й фінанси в українських реаліях, кофаундер продукту для інвесторів FIREkit, бізнес-аналітик та інвестор-практик, що допомагає українцям по всьому світу жити більш осмислене життя, крокуючи до фінансової свободи.

Пропоную зустрітись онлайн та обговорити особисті або сімейні фінанси, щоб отримати альтернативний погляд на Ваш портфель, або ж підходи щодо управління грошима й інвестиціями для можливих векторів покращень/змін.

Також переможець аукціону отримає 50% знижку на рік підписки FIREkit Premium – сервісу для ведення та аналізування ваших інвестицій.

За бажанням — можемо зачепити практичні кроки ефективного цілепокладання та втілення бажаного в теперішні турбулентні часи. Тривалість зустрічі — 45 хв. Поєднаємо корисне з потрібним — допоможемо і Вам, і нашим воїнам разом!

Місце зустрічі — онлайн.

✅Стартова ціна – 500 грн.

✅Крок – від 100 грн.

✅Ставки приймаються до 15.02.24, 23:59

Аукціон проходить тут: https://www.instagram.com/p/C22eLqjNEeG/

Наша мета – збір коштів на 15 FPV та РЕБ. Беріть участь, діліться або долучайтесь донатом за посиланням в шапці профілю аукціону в Instagram.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.