Ефір у iPlan Talks: «Bogleheads та пошуки FI / Фінансової Свободи»

Нещодавно проводив цікавий прямий ефір у спільноті інвесторів iPlan talks. Нижче наводжу анонс та змогу долучитися до спільноти щоби проглянути цей та інші ефіри.
Отримати доступ до запису цього лайву та багатьох інших цікавих матеріалів можна через телеграм бот тут
https://bit.ly/iPlanTalksGoF

Привіт, інвестори! Цього тижня проводив ефір у спільноті iPlan talks, учасники якої, розвиваючи свою фінансову освіченість також підтримують ЗСУ і корисні ініціативи для нашої перемоги!
Ви щось чули про Bogleheads / “Дурнеголових” та їх підхід до інвестування? Як послідовники засновника індексних фондів Джека Богла започаткували цікавий рух, що налічує сотні тисяч інвесторів з усього світу і сповідує певні перевірені досвідом принципи? Не залежно від вашого стилю інвестицій у цих практиків є чого повчитися. У четвер, 02.02.23, Роман Кошовський, співзасновник руху FIRE в Україні проведе прямий ефір на тему «Bogleheads та пошуки FI / Фінансової Свободи», де зануриться разом з аудиторією у наступні ідеї:
  • Що корисного у Bogleheads можуть собі запозичити люди, які прагнуть до фінансової свободи?
  • Ключові принципи “дурнеголових” і їхня цінність для інвесторів
  • Як спільнота “бовдурів” спонукає людей розуміти оптимальний розподіл активів і формувати власну декларацію інвестора
Долучитися до спільноти на квартал чи довше та отримати доступ до мого ефіру і десятків інших лайвів від хороших інвесторів-практиків можна за цим посиланням:
Приклади деяких із тем, що розглядаються в спільноті можна знайти нижче (щоб зрозуміти “про що спільнота?” та що людям цінно).
Loading Facebook Comments ...

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.