Про сайт

Що ж таке цей портал?

 

Даний сайт наповнюється статтями, думками, творчістю та порадами від мене, а також моєю адаптацією деяких поглядів/ідей, запозичених у цікавих людей довкола.

Це ті речі, якими я бажаю поділитися з вами: комусь може бути цікаво, хтось може почерпнути багато нового, а ще інші люди просто вподобають комплексний підхід до справ. У цьому блозі знаходяться ті речі й принципи, які цікаві й близькі мені, які допомагають розвитку в різних сферах, а також ті, в яких у мене є певні напрацювання/зрушення/власні вироблені погляди чи підходи. Саме ідея того, що певний досвід людини може бути корисним і для інших людей, є головним мотивом створення і водночас метою діяльності цього блогу.

Ключовим є поділ на основні рубрики саморозвитку, які я для себе визначаю в рамках даного сайту:

Здоров’я і спорт

Творчість/думки

Подорожі й місця

Персональні фінанси/Економіка

а також

Це цікаво

Те, що тут публікується – це, здебільшого мої погляди, проте, іноді, джерелами натхнення виступають різноманітні проекти й ресурси, часто англомовні або ж іншомовні. А оскільки поділитись ідеями й думками хочеться з ширшою аудиторією (не тільки з англомовними особами доприкладу), а також, враховуючи те, що створення якісного українського контенту – мій пріорітет, то старатимусь доносити до вас те, що вважаю, буде корисним та сприятиме креативному розвитку особистості мого читача.

Блог Романа Кошовського – це збірка цікавих думок, творчості, мотивуючих звершень та пошуку різнонаправених шляхів саморозвитку. По-різному про всяке.

Тут знайдеться місце для всіх, приєднюйтесь ;)

Loading Facebook Comments ...

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.