Твоя Фінансова Незалежність: лекція до 🇺🇦 Дня Незалежності України

Нещодавно мене запросили в America House Lviv розповісти про важливі аспекти фін. свободи: “Кожен спроможний громадянин та кожна спроможна громадянка України донатять Силам Оборони України, а кожен заможний громадянин та заможна громадянка допомагають економіці України ставати сильнішою. Тому напередодні Дня Незалежності запрошуємо подумати та поговорити i про те, як розпоряджатися фінансами, щоб досягати своїх цілей та будувати успішне майбутнє — і особисте, і України.

🟢 Підтримай мене і проект “Запали цілі” на Buy me a coffee https://www.buymeacoffee.com/goalsonfire/membership та отримай додаткову цінність!

На думку бізнес-аналітика Романа Кошовського, у цьому може допомогти FIRE (Financial Independence & Retire Early) — рух шукачів фінансової свободи, доволі популярний на Заході. Упродовж кількох останніх років Роман з колегами активно адаптують його під українські реалії та цінності, поширюючи найкращі практики й підходи, що працюють. На події дізнаєтесь більше більше про:

🔹 Що таке той FIRE і яка його цінність?

🔹 Чому ранній старт ваш друг, а відкладання на потім коштує дуже дорого?

🔹 Ключові засади фінансового добробуту.

🔹 На які інструменти та способи інвестицій вартує звернути увагу і як балансувати свої інтереси з інтересами держави?

🔹 Що можна робити, щоби змінити «типовий автопілот» у поведінці з грошима?

🔹 Цінні курси, ресурси та книги для того щоби збудувати власний шлях до фінансової забезпеченості. Участь безкоштовна, як і всі можливості в America House Lviv 😊 Кількість місць обмежена до 40.

Про спікера

Роман Кошовський — адепт та практик розвитку фінансової грамотності українців, засновник блогу «Креатив Розвиток Пошук» https://mykrp.com.ua , в якому ділиться ідеями щодо звичок, психології, якісних книг, фінансів та здорового й збалансованого життя.

📅 Дізнатися про інші події в America House Lviv можна тут https://www.americahouselviv.org/events

Підписуйся на youtube-канал та поділися відео з тими, кому це може бути корисно й потрібно 😉

Зручніше слухати? Аудіоформат доступний тут https://bit.ly/goals-on-fire-podcast

Loading Facebook Comments ...

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.