FIRE-подія у Львові: “Твоя фінансова незалежність”

Анонсуємо подію у Львові: про фін. незалежність до нашого Дня Незалежності — реєструйтеся і долучайтеся 23-го серпня 😉 в America House Lviv або розкажіть про цю можливість друзям:

“Кожен спроможний громадянин та кожна спроможна громадянка України донатять Силам Оборони України, а кожен заможний громадянин та заможна громадянка допомагають економіці України ставати сильнішою. Тому напередодні Дня Незалежності запрошуємо подумати та поговорити i про те, як розпоряджатися фінансами, щоб досягати своїх цілей та будувати успішне майбутнє — і особисте, і України.

На думку бізнес-аналітика Романа Кошовського, у цьому може допомогти FIRE (Financial Independence & Retire Early) — рух шукачів фінансової свободи, доволі популярний на Заході. Упродовж кількох останніх років Роман з колегами активно адаптують його під українські реалії та цінності, поширюючи найкращі практики й підходи, що працюють. Реєструйся і приходь на подію щоби дізнатися більше про:

🔹 Що таке той FIRE і яка його цінність?

🔹 Чому ранній старт ваш друг, а відкладання на потім коштує дуже дорого? 🔹 Ключові засади фінансового добробуту.

🔹 На які інструменти та способи інвестицій вартує звернути увагу і як балансувати свої інтереси з інтересами держави?

🔹 Що можна робити, щоби змінити «типовий автопілот» у поведінці з грошима?

🔹 Цінні курси, ресурси та книги для того щоби збудувати власний шлях до фінансової забезпеченості.

Участь безкоштовна, як і всі можливості в America House Lviv 😊 Кількість місць обмежена до 40.

📌Форма для реєстрації: https://forms.gle/n9GQqQW4gagedwPJA

Про спікера

Роман Кошовський — адепт та практик розвитку фінансової грамотності українців, засновник блогу «Креатив Розвиток Пошук» https://mykrp.com.ua , в якому ділиться ідеями щодо звичок, психології, якісних книг, фінансів та здорового й збалансованого життя.

✅ Бізнес-аналітик, автор подкасту та циклу YouTube-відео «Запали цілі | GOALS on FIRE» про фінансову культуру та змістовне життя https://www.youtube.com/c/RomanKoshovskyy

✅ Ко-фаундер сервісу для обліку й аналізу інвестицій FIREkit https://firekit.space/

✅ Інвестор та співзасновник руху шукачів фінансової свободи FIRE (Financial Independence & Retire Early) в Українi https://www.facebook.com/groups/fireukraine “.

Буду радий зустрітися наживо, подія буде націлена на широку аудиторію та зацікавлених початківців, тому візьміть це до уваги також 😉

Loading Facebook Comments ...

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.