Велопробіг дЕКОрація

Весна помаленьку набирає оберти і хоч цей уік-енд видався дещо прохолодним, багато велолюбителів зібрались, щоби підтримати еко-ініціативу велопробігом дистанцією 55 км, таким чином промотуючи здоровий спосіб життя та екологічно чистий вид транспорту.

Захід проходив у рамках еко-фестивалю “дЕКОрація”(www.eco.sii.org.ua)

Мета заходу – привернути увагу львів’ян та жителів області до проблем екології, здорового способу життя, а головне – популяризації екологічно чистого виду транспорту – велосипеду. Окрім того мало хто знає, що в 20-ти кілометрах від Львова знаходиться справжня перлина природи – заповідник “Розточчя”, куди і прямував даний велопробіг.

18 квітня 2015-го було прохолодним, проте погода потішила як сонцем, так і невеличним сніжком, вітром, хмарами – повний комплект =) Незважаючи на прохолоду і дещо невтішні прогнози, зранку під ратушею охочих покататись було доволі багацько (близько 140).

decoration_0

Маршрут велопробігу (клікабельно)

decoration_3

Селфі перед стартом :) Заряджаємось.

dec

А ось і відео з цих роверових покатайок. Приємного перегляду.

P.S. Рекомендую дивитись у HD (720p) якості.

Вцілому захід сподобався, було багато позитивних моментів та приємних людей. Гарна атмосфера, організована колона, чудова природа та рух :) Раді, що змогли підтримати хорошу еко-ініціативу.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.