Знижки 10% на дві інвест-події для українців у травні та червні

Привіт, розповім про дві події де є онлайн і офлайн присутність та про змогу отримати 10% знижки на квитки.

27.05.23 Мінфін проводить Invest Talk Summit

Сервіс для осмислених інвесторів https://firekit.space/ та канал “Запали цілі” стали партнерами інвест-конференції від МінФін: Invest Talk Summit, що відбудеться 27.05 у Києві та пропонує офлайн і онлайн квитки для зацікавлених інвесторів.

Деталі події тут: https://www.project.minfin.com.ua/invest-talk-summit

Конференція насичена різноманітними темами і дискусіями, серед яких: цікаві ідеї щодо ETFs, боргового ринку України та США, нерухомості у різному виді та інших класів активів, підходи до створення більш збалансованого інвест-портфеля і не лише. Ознайомлюйтеся з програмою і долучайтеся до події за бажанням.

Придбати квитки можна за цими посиланнями:

• Онлайн-участь
https://bit.ly/MinfinMay23OnlineGoF
• Офлайн-участь
https://bit.ly/MinfinMay23OfflineGoF

Для знижки 10% використайте наш промокод у полі “Промокод” при замовленні квитків:

GOALSonFIRE

Навіть якщо пропустите подію, придбати запис можна буде теж із нашою знижкою.

Зичимо вдалих інвестицій i хорошого нетворкінгу!

—–

08 червня iPlan проводить Kyiv Invest Meetup #20: DEFI & BLOCKCHAIN

Як би ви не ставилися до криптоактивів, а вони за останнє десятиліття посіли свою цікаву, хоч і вельми волатильну сходинку серед різноманіття активів на ринку. Літній мітап буде про крипту, якщо вам цікаво — читайте і долучайтеся: https://secure.wayforpay.com/payment/Kyiv_Invest_Meetup_20

Знижка 10% із промокодом CD54EF-3A9B6F

Організатори нагадують, що захід благодійний, і весь прибуток від події перераховують до благодійного фонду Сергія Притули.

А друга картинка — це таблиця від Чарлі Білелло як нагадування про різні класи активів та їх динаміку (з 2011-го року Bitcoin приносив в середньому 153.9% річних, NASDAQ 100 – 16.6%, а S&P500 – 12.3%). Нагадування про диверсифікацію, яка багатьом людям може бути на користь.

А ось деталі події у червні від організаторів:

Занурюємось у світ криптовалют і говоримо про інвестиції у ринок децентралізованих фінансів та новаційні технології! Червневий Kyiv Invest Meetup присвячений найгарячішій темі сучасного інвестування.

ТОПові експерти розкажуть про практичні кроки, перевірені способи, ризики та потенційний профіт, а інвестори на власному досвіді пояснять усі деталі та нюанси вкладення та заробітку на криптовалютах

Спікери – 5 фахових експертів у сфері інвестицій: фінансові пленери, СЕО та партнери компаній, співзасновники підприємств.

📌Про інвестиції в DeFi&Blockchain через фондовий ринок розкажуть фінансові пленери iPlan.ua Іван Воробей та Сергій Проданов.

📌Про особливості та стратегії інвестування в криптовалюту говоритиме СЕО та співзасновник Incrypted, – крипто медіа #1 в Україні, – Іван Павловський.

📌Досвідом у царині інвестицій у Web3 технології ділитиметься managing partner Hypra fund Ігор Перція.

📌Як DeFi та Blockchain змінюють світові фінанси – у виступі СЕО криптовалютної біржі WhiteBIT Володимира Носова.

🔖Квитки доступні у двох форматах: Standart Online з доступом до трансляції та матеріалів спікерів і Standart Offline з фізичною присутністю на події та доступом до матеріалів спікерів.

Зустрічаємось: 8 червня 2023 року, з 17.00 до 21.45⏰ Локація: Київ, вул. Дорогожицька, 3. Unit.City🌇

Ми дбаємо про вашу безпеку, у приміщенні є бомбосховище ✔️
При наявності загрози ракетної атаки пройдемо в укриття. Kyiv Invest MeetUp #20 – лише практичні знання та корисні знайомства🤝

Приєднуйтесь👇 https://secure.wayforpay.com/payment/Kyiv_Invest_Meetup_20

Loading Facebook Comments ...

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.