Про фінанси на даху: відео та презентація

Обговорювати персональні фінанси тут у блозі, в соцмережах чи за столом у кафе з друзями й знайомими – це цікаве заняття, але ще цікавіше обмінюватися ідеями в рамках окремих подій, які присвячені фінансовій грамотності пересічних українців. Нещодавно, спільно з Територією твого розвитку проводили подію під назвою Досліджуй: Кіно та лекція на даху , де спершу досліджували персональні фінанси, їхні особливості і можливості для прокачки особистого бюджету будь-якої людини, а потім дивились економічно орієнтований фільм “The Big Short / Гра на пониження”. Мав за приємність спілкуватись з аудиторією з доповіддю на тему “Персональні фінанси: ідеї та практика”, обговорити нюанси ведення особистого бюджету, цілепокладання та поділитись частиною власного досвіду у згаданій сфері.

Фото з події, більше світлин шукайте тут

Саме сьогодні ми творимо наше майбутнє – як у фінансах так і у фізичній активності, стосунках, професійній діяльності та усіх інших напрямках. Усі ці сфери взаємопов’язані, тому важливо відшукати власний баланс і слідувати власним принципам, досягаючи певних поставлених цілей та втілюючи задумане поступово. Запрошую читачів мого блогу переглянути відеозапис лекції про персональні фінанси і буду радий будь-якому фідбеку/коментарям або ж приватним повідомленням у соцмережах.

Презентація “Персональні фінанси: ідеї та практика” у вигляді слайдів доступна нижче (розгорніть на повний екран для кращого перегляду). Освоюйте, знаходьте щось цікаве і пишіть про ваші побажання чи зауваження.

Продуманих вам цілей, цікавих можливостей та натхнення й спроможності втілювати задумане! ;)

Loading Facebook Comments ...

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.