Три принципи змін та досягнення цілей

easy-123

Для початку будь-якої справи необхідно розуміти власний внутрішній стимул до дій/змін і цінність того, що ми збираємось робити та чого досягти. Що може посприяти успішному втіленню тих чи інших ідей? – Ось три принципи, які найкраще працюють у тісній взаємодії:

1) Завзята наполегливість

У тебе повинен бути хороший запас сили волі і чітке усвідомлення для чого ж ти стараєшся?! Яким би не був цей проект чи корисна звичка, яку ти прагнеш додати у своє життя, час від часу ти будеш гальмувати, лінуватися, пропускати тренування або відкладати прочитання цієї бажаної книги “до кращих часів”. Саме наполегливість і вміння підняти себе й задати “перцю” після пропусків чи несприятливих періодів відмежовує мрійників та фантазерів від DO-ерів – людей, які беруть і роблять, попри все. Завзята наполегливість – це постійний драйвер твого руху вперед: не бійся взяти паузу і озирнутись, але бійся зупинитися “намертво” і не старатись це виправити. Задавай вектор і усвідомлюй що рух вперед – це не завжди гарна і пряма лінія; вмій балансувати власні злети і падіння, вивчай свою реакцію на ці періоди і викладайся на максимум.

2) ‎Сталий ентузіазм

Насправді, це стійкий і підтримуваний інтерес до того, чого ти прагнеш досягнути. Якщо наполегливість і сила волі дають змогу підніматись після падінь і рухатись далі, то саме щира зацікавленість може дати відповідь на запитання “а навіщо?”. Постійний інтерес і перебування “в темі” однозначно сприяють потрібним звершенням та досягненню цілей. Відвідуй якісні події та освітні курси/заходи, якщо бажаєш навчитись чогось нового чи прокачати певну професійну компетенцію, бігай разом з друзями та новими людьми у біговому клубі, якщо тобі цікаво розігнати трішки ці зимові надлишки з талії і бедер, займись самоосвітою, читай і дивись найновіші матеріали стосовно об’єкту/теми твого інтересу, будь на хвилі та комунікуй як з однодумцями, так і з людьми, що мають зовсім протилежну думку. Курс живопису може відкрити у тобі заховану креативність, а зацікавленість “mindfulness-ом” допоможе подолати надмірний стрес і краще розуміти власне тіло та думки + поліпшити певні робочі моменти. І схожих прикладів безліч: допоки тобі справді цікаво – ти можеш рухати гори. У протилежному випадку – мотивувати себе до чогось, що зовсім не твоє і ну ніяк не драйвить – це викрадання в себе цінного часу і запасів енергії та пряме “мучення” людей довкола. Якщо ж діяльність тобі до вподоби, то однозначно вартує постійно підкріплювати свій інтерес свіжими ідеями, людьми та цікавинками – у такий спосіб ти ефективно сприяєш досягненню поставленої мети.

3) Варто починати з візуалізацією фінішу

Що промалюєш у своїй голові – те і буде вектором для підсвідомості. Дуже важливо розуміти та усвідомлювати куди та чи інша діяльність, проект чи активність тебе приведуть за умови успішного втілення. І не переймайся, що насправді фініш при досягненні може бути зовсім не там, де його закладали на початку – ідеальних планів не існує, існують ті, які втілюють і оновлюють. Ти можеш змінити якусь деталь у будь-який момент, не треба надто скурпульозно все продумувати, але однозначно потрібно бачити ціль, фокусуватися на результат, смакуючи процес його досягнення. Мрієш взяти фінанси під контроль і вибудувати хороший баланс між заощадженнями, інвестиціями та хорошими витратами на відпочинок, саморозвиток, хобі й дозвілля? – Звізуалізуй те, яким ти бачиш своє життя при цьому, як саме тобі допомагатимуть правильні фінансові рішення та забезпеченість, і берись активно досліджувати цю тематику, розвиваючись у даному напрямку. Хочеш почати краще харчуватись? – Спитай у тих, хто вже це робить, а також дізнайся про книги, статті й дослідження і приступай до власної модифікації раціону, тримаючи в голові образ людини, якою ти хочеш стати – бадьорої, активної, без проблем зі шкірою, зайвою вагою чи холестериновими бляшками у судинах.

Якою б не була твоя ціль – починай з кінця, тобто запиши, зафіксуй і деталізуй свої відчуття, які ти переживатимеш коли долатимеш фінішну пряму, зрозумій навіщо тобі це і що воно принесе тобі, близьким, світу? А далі за допомогою постійності, наполегливості, сталого ентузіазму та сфокусованих зусиль зухвало і впевнено бери своє і втілюй задумане.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.